DermaSilk odzież lecznicza

DermaSilk®

JEDWAB JAKO DRUGA SKÓRA. MNIEJ BAKTERII WOKÓŁ CHOREJ SKÓRY.
To główne fundamenty skuteczności odzieży jedwabnej marki DermaSilk®.
Włókna jedwabiu są białkiem przypominającym ludzkie włosy, zarówno pod względem fizycznym, jak i struktury chemicznej. Pod względem chemicznym (rodzaje białek wchodzących w jego skład, a także poziom pH) jedwa...

DermaSilk®

JEDWAB JAKO DRUGA SKÓRA. MNIEJ BAKTERII WOKÓŁ CHOREJ SKÓRY.
To główne fundamenty skuteczności odzieży jedwabnej marki DermaSilk®.
Włókna jedwabiu są białkiem przypominającym ludzkie włosy, zarówno pod względem fizycznym, jak i struktury chemicznej. Pod względem chemicznym (rodzaje białek wchodzących w jego skład, a także poziom pH) jedwab jest bardzo zbliżony do naskórka skóry naturalnej. Ma właściwości termoregulacyjne. Redukuje swędzenie, problem suchej skóry, a co za tym idzie – w znaczący sposób niweluje problemy ze snem.
To w pełni bezpieczna, niefarmakologiczna metoda leczenia objawów AZS oraz pielęgnacji atopowej i skłonnej do zapaleń skóry niemowląt, dzieci i dorosłych.


    Produkowana z naturalnego, czystego jedwabiu.
    Z jedwabiem trwale związany jest czynnik przeciwdrobnoustrojowy AEM 5772/5.
    Materiał DermaSilk® nie uwalnia żadnych toksycznych substancji i dlatego stosuje się go w szpitalach.
    Produkowana bez użycia barwników (produkty w kolorze naturalnego jedwabiu).
    Oczyszczenie włókien z kleju jedwabnego - serycyny (potencjalnego alergenu)
    W przypadku konieczności zapewnienia tkaninie elastyczności, lycra owijana jest włóknami jedwabiu – skóra ma finalnie kontakt tylko z jedwabiem.
    Szwy na zewnątrz w celu minimalizacji podrażnień.
    Zarejestrowany w UE jako „Class 1 Medical Device”.
    Produkowany przez włoską firmę AL.PRE.TEC (szyty we Włoszech).

DermaSilk® = Idealna terapia! Bezpieczna! Skuteczna! Lubiana przez dzieci!

Więcej

Znaleziono 25 produkty(ów).

Podkategorie

 • Dzieci

  Przyjemna w dotyku, lekka odzież DermaSilk® jest zazwyczaj lubiana przez mniejsze i większe dzieci. Przynosi ulgę i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Oferujemy spodenki, koszulki, body, które Twoje dziecko będzie z przyjemnością nosiło.

 • Kobiety

  Nosząc odzież DermaSilk® każda kobieta poczuje się komfortowo. Delikatna tkanina, wygoda noszenia jak w "drugiej skórze" oraz klasyczny wygląd to tylko niektóre zalety DermaSilk®. Przede wszystkim to odzież skutecznie redukująca świąd i podrażnienia skóry oraz chroniąca przed bakteriami.

 • Męzczyźni

  Odzież dla mężczyzn DermaSilk® to swoboda, klasyka a przede wszystkim ochrona podrażnionej skóry. Redukuje swędzenie, pomaga zmniejszyć przeznaskórkową utratę wody i chroni przed bakteriami.

 • Dodatki

  Oferujemy dodatki DermaSilk®, często niezbędne podczas codziennych czynności. Skarpetki, rękawiczki, szale i opaski to przewiewne elementy odzieży, których stosowanie przynosi ulgę podrażnionej, atopowej skórze.

1 - 25 z 25 produktów
1 - 25 z 25 produktów

DermaSilk odzież lecznicza

Producenci