• Bambusowy kocyk z jonami srebra RÓŻOWY 90x90 cm, BambooCare24
 • Bambusowy kocyk z jonami srebra RÓŻOWY 90x90 cm, BambooCare24
 • Bambusowy kocyk z jonami srebra RÓŻOWY 90x90 cm, BambooCare24
Bambusowy kocyk z jonami srebra RÓŻOWY 90x90 cm, BambooCare24
 • -20,00 zł

Bambusowy kocyk z jonami srebra RÓŻOWY, BambooCare24

Kod produktu: SKY_BC004
Producent: BAMBOOCARE24
Cena: 105,00 zł
125,00 zł taniej o 20,00 zł

Wybierz rozmiar:

Ilość

Produkt dostępny
Opis

BambooCare24 to marka stworzona z myślą o ekologii oraz wrażliwej skórze dziecka, również tego najbardziej maleńkiego i jeszcze niedojrzałego – wcześniaka. Są to kocyki, lub inaczej mówiąc otulacze, wykonane na bazie 100% włókien bambusowych - czystych, naturalnych, wzbogaconych jonami srebra, dzięki czemu zyskują dodatkowe właściwości antyseptyczne. Tkanina bambusowa jest w pełni biodegradowalna i ulega naturalnemu rozkładowi. Kocyk Bamboocare24 posiada dwa rozmiary oraz bardzo ciekawy, niezwykle elegancki i nowoczesny splot ażurowy. Jest delikatny, miękki i bardzo miły w dotyku. Starannie wykonany z najwyższej jakości materiału, bezpieczny dla wrażliwej skóry dziecka. Zawiera jony srebra. Może być używany od pierwszych chwil po urodzeniu.

KOLORY: biały, szary, różowy, miętowy, niebieski

Kocyk BambooCare24 z pewnością przyda się do łóżeczka, do okrycia przedszkolaka podczas przedszkolnej drzemki, do wózeczka lub do nosidełka - zarówno w chłodne jak i cieplejsze dni, chroniąc przed wiatrem i zimnem. Spełnia najwyższe oczekiwania, najbardziej wymagających Rodziców.

KOCYKI BAMBOOCARE24 są:

 • antyalergiczne
 • antygrzybiczne
 • ekologiczne
 • naturalne
 • trwałe
 • termoregulacyjne
 • antystatyczne
 • przyjazne środowisku
 • biodegradowalne
 • higroskopijne

WŁAŚCIWOŚCI BAMBUSA

 • Tkanina bambusowa trzykrotnie lepiej chłonie wilgoć niż tkanina bawełniana, a to dzięki specyficznemu, tylko dla włókna bambusowego, przekrojowi, które charakteryzuje się wieloma „mikroporami". To właśnie sprawia, że latem nasze kocyki lekko ochładzają, a zimą ocieplają.
 • Tkanina bambusowa jest antystatyczna, nie gromadzi kurzu ani roztoczy, a zatem wykonane z niej produkty mogą być używane przez osoby z alergią wziewną i przez osoby posiadające wrażliwą skórę.
 • Ponadto ma właściwości bakteriobójcze i antygrzybiczne, około 70% mikroorganizmów jest w naturalny sposób eliminowanych z powierzchni tkaniny, co uniemożliwia powstawanie jakiegokolwiek nieprzyjemnego zapachu.
 • Tkanina posiada właściwości kojące, co może przynieść ulgę skórze podrażnionej.
 • Podczas uprawy bambusa nie stosuje się żadnych środków ochrony roślin ani pestycydów, gdyż dzięki obecności naturalnej substancji antygrzybiczej i antybakteryjnej (Bamboo Kun) bambus nie jest atakowany przez szkodniki i patogeny.
 • Tkanina bambusowa jest bardzo trwała, przy zwyczajnym traktowaniu przetrwa w świetnej formie długie lata.

CIEKAWOSTKA

Podczas uprawy bambus pochłania więcej dwutlenku węgla oraz produkuje 35% więcej tlenu niż inne drzewa. Jest zasobem odnawialnym, rośnie bardzo szybko, może być ścinany raz na 3 lata, po czym odrasta, bez konieczności ponownego sadzenia. W odróżnieniu od bawełny, która wymaga odpowiedniego stałego nawadniania, uprawy bambusowe nie wymagają dodatkowej melioracji poza wodą dostępną w sposób naturalny. Uprawa bambusa jest przy tym niezwykle wydajna – zbiory z 1 akra są 10 razy większe niż zbiory bawełny.


WYMIARY KOCYKA (-/+4cm): 90x90 lub 105x125 cm

MATERIAŁ: wiskoza z bambusa 100% wzbogacona jonami srebra

KOLORY: biały, szary, różowy, miętowy, niebieski

SPOSÓB UŻYTKOWANIA:  pranie w max 30 stopni, przy użyciu delikatnych środków piorących, bez wybielaczy i chloru, wyciągnąć lekko wzdłuż, nie suszyć w suszarce bębnowej, można prasować.Przędza, z której wykonane są kocyki BambooCare24 posiada certyfikat OEKO-TEX®, który gwarantuje, że tkanina jest wysokiej jakości, bezpiecznym produktem. Możemy użytkować bez obaw o szkodliwy wpływ na nasze zdrowie. Taki produkt jest nieszkodliwy, bezpieczny i delikatny dla skóry.

Znak OEKO-TEX® Standard 100 zamieszczony na produkcie daje gwarancję przebadania produktu pod kątem ponad 100 kryteriów szczególnie istotnych dla zdrowia. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.


BAMBOOCARE24

To marka stworzona z myślą o ekologii oraz wrażliwej skórze dziecka, również tego najbardziej maleńkiego i jeszcze niedojrzałego – wcześniaka. Adresowana do osób, którzy chcą czerpać z tego co daje nam natura, a ma ona jeszcze wiele niewykorzystanych rozwiązań.

Po tym, jak zostaliśmy dystrybutorem rozwiązań przeznaczonych dla osób dotkniętych chorobami skóry, postawiliśmy sobie cel:

Chronić i podnosić odporność wrażliwej skóry atopowej pierwiastkami oraz surowcami naturalnymi.

Chcemy aktywnie ukształtować ten rynek jako producent i dystrybutor, rozwijając własne produkty, dzięki zespołowi specjalistów, przejętemu know-how, zdolnościom produkcyjnym, programowi R&D i certyfikacji w UE.

Życie w zgodzie z naturą ma dla nas ogromne znaczenie!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

4 innych produktów w tej samej kategorii: