Produkty Dr Michaels

Producent preparatów przeznaczonych dla osób walczących z atopowym zapaleniem skóry, egzemą i łuszczycą.   Preparaty Dr Michaels zostały opracowane przez prof. Michaela Tiranta, specjalistę z zakresu chorób dermatologicznych o podłożu autoimmunologicznym. Tirant, australijski biochemik, ponad 30 lat badał czynniki wywołujące i...

Producent preparatów przeznaczonych dla osób walczących z atopowym zapaleniem skóry, egzemą i łuszczycą.

 

Preparaty Dr Michaels zostały opracowane przez prof. Michaela Tiranta, specjalistę z zakresu chorób dermatologicznych o podłożu autoimmunologicznym. Tirant, australijski biochemik, ponad 30 lat badał czynniki wywołujące i zapewniające długotrwałą remisję zmian skórnych. Efektem tych badań jest seria Dr Michaels przeznaczona dla osób z przewlekłymi chorobami skóry - łuszczycą, rybią łuską oraz atopowym zapaleniem skóry. Choroby te mają długotrwały przebieg i tendencję do nawrotów, jednak dzięki podjęciu odpowiedniego leczenia możliwe jest kontrolowanie zmian skórnych i życie z chorobą w formie bezobjawowej. Produkty Dr Michaels składają się z naturalnych olejków eterycznych oraz ekstraktów roślinnych zawierających składniki mineralne, dające efekt poprawy stanu skóry. Preparaty Dr Michaels nie zawierają sterydów - są bezpieczne i minimalizują ryzyko pojawienia się działań niepożądanych. W trakcie ich stosowania nie występują skutki uboczne znane osobom po długotrwałej kuracji sterydowej, takie jak ścieńczenie skóry, rozstępy czy trądzik posterydowy. Dzięki naturalnej recepturze, preparaty Dr Michaels są bezpieczne, skuteczne i mogą być stosowane przez długi okres czasu. Zawierają substancje aktywne, które w zależności od przeznaczenia – złuszczają naskórek, stymulują naturalne procesy naprawcze, działają przeciwświądowo, przywracają skórze odpowiednią równowagę i zapewniają ciągłość stanu remisji choroby.

 

Produkty Dr Michaels dla osób z łuszczycą przeznaczone są do stosowania na zmiany zlokalizowane na skórze gładkiej ciała, owłosionej skórze głowy, twarzy, stopach i dłoniach, pachwinach, miejscach intymnych, a nawet płytce paznokciowej.

 

W Australii preparaty Dr Michaels są z powodzeniem stosowane w klinikach dermatologicznych od ponad 30 lat, jako produkt pierwszego wyboru. Ich wysoka skuteczność została potwierdzona w badaniach na osobach chorych, które zostały przeprowadzone m.in. na Węgrzech, w Austrii, w Czechach a także w Polsce.Ilość na stronę (1 - 17 z 17 produktów)