Kocyki Bamboocare

Kocyki Bamboocare
BambooCare24 To marka stworzona z myślą o ekologii oraz wrażliwej skórze dziecka, również tego najbardziej maleńkiego i jeszcze niedojrzałego – wcześniaka. Adresowana do osób, którzy chcą czerpać z tego co daje nam natura, a ma ona jeszcze wiele niewykorzystanych rozwiązań. My, w tym przypadku , postawiliśmy na czysty, naturalny bambus i...

BambooCare24 To marka stworzona z myślą o ekologii oraz wrażliwej skórze dziecka, również tego najbardziej maleńkiego i jeszcze niedojrzałego – wcześniaka. Adresowana do osób, którzy chcą czerpać z tego co daje nam natura, a ma ona jeszcze wiele niewykorzystanych rozwiązań.

My, w tym przypadku , postawiliśmy na czysty, naturalny bambus i przez wzgląd na jego szeroką gamę właściwości stworzyliśmy linię produktów na bazie 100% włókien bambusowych. Są to kocyki, lub inaczej mówiąc –otulacze, wzbogacone jonami srebra, dzięki czemu uzyskują dodatkowe właściwości antyseptyczne.

Tkanina bambusowa jest w pełni biodegradowalna i ulega naturalnemu rozkładowi. Wszystko to sprawia, że bambus jest jednym z najbardziej przyjaznych środowisku włókien naturalnych.

Od przeszło 10 lat zajmujemy się sprzedażą w kanale e-commerce.

Jesteśmy importerem i dystrybutorem marek krajowych i zagranicznych, w swoim portfolio posiadamy m.in. sklep z produktami przeznaczonymi dla osób dotkniętych chorobami skóry (egzema, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry).

Po tym, jak zostaliśmy dystrybutorem rozwiązań przeznaczonych dla osób dotkniętych chorobami skóry, postawiliśmy sobie cel:

Chronić i podnosić odporność wrażliwej skóry atopowej pierwiastkami oraz surowcami naturalnymi.

Chcemy aktywnie ukształtować ten rynek jako producent i dystrybutor, rozwijając własne produkty, dzięki zespołowi specjalistów, przejętemu know-how, zdolnościom produkcyjnym, programowi R&D i certyfikacji w UE.

Wykorzystując własne zasoby, chcemy budować nasz potencjał i firm z nami współpracujących w kolejnych niszach rynku w Polsce, Niemczech, Anglii, Skandynawii i krajach Wschodniej Europy.

Życie w zgodzie z naturą ma dla nas ogromne znaczenie!


Włączone filtry:


Ilość na stronę (1 - 5 z 5 produktów)