W związku z dynamicznym rozwojem naszego sklepu zmieniamy system e-commerce, dlatego przez najbliższe dni nie będzie możliwości składania zamówień. Przepraszamy za niedogodności, w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu na adres e-mail biuro@azs24.pl oraz telefonicznie pod numerem 733-659-466 lub (22) 298-54-77.

Odzież

Odzież
Przysłowie: "Bliższa ciału koszula.." jakże dosłownego nabiera znaczenia w kontekście leczenia i profilaktyki atopowego zapalenia skóry. Odzież, a w szczególności - bielizna jest niewątpliwie jednym ze środków terapeutycznych, ale pamiętajmy - warto stosować odpowiednią odzież i bieliznę profilaktycznie, a nie tylko w stanach zapalnych czy przy...

Przysłowie: "Bliższa ciału koszula.." jakże dosłownego nabiera znaczenia w kontekście leczenia i profilaktyki atopowego zapalenia skóry.
Odzież, a w szczególności - bielizna jest niewątpliwie jednym ze środków terapeutycznych, ale pamiętajmy - warto stosować odpowiednią odzież i bieliznę profilaktycznie, a nie tylko w stanach zapalnych czy przy nasileniu objawów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty wykonane tylko i wyłącznie z tkanin naturalnych (bawełna organiczna, jedwab, odzież pokryta srebrem), które nie podrażniają, nadwrażliwej skóry, czyli charakteryzują się takimi właściwościami jak: kontrolowanie temperatury ciała, usuwanie nadmiaru wilgoci bez wysuszania skóry, działaniem antybakteryjnym, antygrzybicznym i antystatycznym.Włączone filtry:


Ilość na stronę (1 - 24 z 76 produktów)