W związku z dynamicznym rozwojem naszego sklepu zmieniamy system e-commerce, dlatego przez najbliższe dni nie będzie możliwości składania zamówień. Przepraszamy za niedogodności, w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu na adres e-mail biuro@azs24.pl oraz telefonicznie pod numerem 733-659-466 lub (22) 298-54-77.

Szanowni Państwo!

Witamy w sklepie internetowym AZS24.PL

Jeśli ktoś z Państwa, albo z Państwa otoczenia, dotknięty jest alergią wziewną, nieżytem dróg oddechowych lub alergiczną chorobą skóry o podłożu zapalnym (egzema, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry/AZS), to doskonale Państwo wiedzą, że należy zmniejszyć kontakt organizmu ze szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, odpowiednio pielęgnować skórę oraz zapobiegać infekcjom.

Oferta serwisu AZS24.pl skierowana jest do najbardziej wymagających „atopików” i alergików. Znajdą tu Państwo, wyłącznie oryginalne, wyselekcjonowane wyroby, najwyższej jakości, w takich obszarach, jak: dermokosmetyki, kosmetyki naturalne (BIO i ECO), tekstylia i odzież medyczna oraz urządzenia i środki czystości dla alergików.

Nasz zespół specjalistów każdego dnia analizuje rynek krajowy, jak i międzynarodowy, pod kątem najlepszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań dla wrażliwej skóry atopowej.

Naszym celem jest budowa największej, specjalistycznej platformy sprzedażowej, oferującej w jednym miejscu, pełną gamę produktów dedykowanych dla osób zmagających się na co dzień z AZS-em.

Mamy nadzieję, że nasz asortyment spełni Państwa oczekiwania, jeżeli jednak nie znaleźli Państwo interesujących Was produktów, to bardzo prosimy o kontakt. Dołożymy wszelkich starań, aby specjalnie dla Państwa taki produkt zamówić.

Z poważaniem,

Zespół AZS24.pl