W związku z dynamicznym rozwojem naszego sklepu zmieniamy system e-commerce, dlatego przez najbliższe dni nie będzie możliwości składania zamówień. Przepraszamy za niedogodności, w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu na adres e-mail biuro@azs24.pl oraz telefonicznie pod numerem 733-659-466 lub (22) 298-54-77.

Produkty DryMed

JAKOŚĆ, KOMFORT, OBNIŻENIE KOSZTÓW ŻYCIA Z INKONTYNENCJĄ! Produkty wielokrotnego użytku stanowią bardzo efektywną ekonomicznie i jakościowo alternatywę dla produktów jednorazowych. Mają zastosowanie do wszystkich typów i stopni inkontynencji, a możliwość ponownego ich wykorzystania po upraniu, to realna oszczędność w domowym lub...

JAKOŚĆ, KOMFORT, OBNIŻENIE KOSZTÓW ŻYCIA Z INKONTYNENCJĄ!

Produkty wielokrotnego użytku stanowią bardzo efektywną ekonomicznie i jakościowo alternatywę dla produktów jednorazowych.
Mają zastosowanie do wszystkich typów i stopni inkontynencji, a możliwość ponownego ich wykorzystania po upraniu, to realna oszczędność w domowym lub instytucjonalnym budżecie.

Oferujemy pełen wachlarz rozwiązań dopasowanych zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, niemieckiej marki DryMed®.

W zależności od stopnia inkontynencji, oferujemy:

  • Chłonne wkładki i majtki (I-II st.)
  • Pieluchomajtki (III st.)
  • Ochrona łóżka i materaca ( II-III st.)
  • Siatki do prania

Produkty marki DryMed®, niemieckiej firmy Texamed spełniają wszystkie normy jakości, zdrowia i środowiskowe, wyznaczone przez organy ochrony zdrowia, posiadają certyfikat jakości ISO i oznaczone są etykietą Oeko-Tex. Oznaczone nim produkty maja pH zgodne z naturalnym pH skóry oraz nie zawierają̨ szkodliwych barwników i alergenów.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki DryMed w Polsce.