W związku z dynamicznym rozwojem naszego sklepu zmieniamy system e-commerce, dlatego przez najbliższe dni nie będzie możliwości składania zamówień. Przepraszamy za niedogodności, w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu na adres e-mail biuro@azs24.pl oraz telefonicznie pod numerem 733-659-466 lub (22) 298-54-77.

Produkty AllerGuard

Marka AllerGuard jest własnością duńskiej firmy MvG Consult ApS, której właścicielem jest inżynier Ole Møller Hansen. To firma inżynieryjno-handlowa, która oprócz dystrybucji produktów dla alergików, specjalizuje się również w ramach zagadnień obejmujących klimat wewnętrzny, pleśni, kurzu domowego, problemów z wilgocią, zdrowia mieszkańców...

Marka AllerGuard jest własnością duńskiej firmy MvG Consult ApS, której właścicielem jest inżynier Ole Møller Hansen. To firma inżynieryjno-handlowa, która oprócz dystrybucji produktów dla alergików, specjalizuje się również w ramach zagadnień obejmujących klimat wewnętrzny, pleśni, kurzu domowego, problemów z wilgocią, zdrowia mieszkańców itp. Współpracuje z wiodącymi producentami mikrowłókien oraz z Laboratorium White Tech, a także polskim dostawcą puchu oraz szwalnią. Dystrybucja produktów AllerGuard obejmuje oprócz Polski i Danii również Kraje Beneluksu, Singapur, Chiny i Japonię. Producent ściśle współpracuje z działem ochrony środowiska w OBH Rådgivende Ingeniører A/S oraz jako konsultant ds. klimatu wewnętrznego posiada certyfikat Astma-Allergi Danmark. Oznacza to wyszkolenie w dostrzeganiu związku między objawami alergii a różnymi czynnikami w środowisku wewnętrznym, które mogą wywołać te objawy.