Pranie

W naszej ofercie znajdziecie Państwo uniwersalne, niebiologiczne, skoncentrowane proszki do prania, do stosowania w pralkach automatycznych oraz do prania ręcznego. Przyjazne dla skóry wrażliwej.

Znaleziono 37 produkty(ów).

Podkategorie

 • Proszki do prania

  Oferujemy Państwu doskonałe proszki do prania pieluszek, ubranek dziecięcych i całej rodziny, przyjazne skórze, nawet bardzo wrażliwych, alergicznych domowników.

 • Płyny do prania

  Proponujemy Państwu najbardziej ekologiczne marki piorące na świecie. Każdy z proponowanych płynów piorących, zawiera składniki wyłącznie pochodzenia roślinnego.

 • Orzechy i kule do prania

  W tym dziale, znajdziecie Państwo najbardziej bezpieczne produkty do prania delikatnych tkanin, przeznaczonych dla dzieci i dorosłych z problemami skórnymi. Organiczne orzechy i kule doskonale sprawdzą się w praniu tkanin wykonanych z jedwabiu, organicznej bawełny czy tkanin z dodatkiem srebra. Nie podrażniają nawet bardzo wrażliwej, skłonnej do atopii skóry. Nie zawierają fosforanów, sztucznych barwników, rozjaśniaczy optycznych, kompozycji zapachowych ani mydła. Mają funkcję antybakteryjną oraz korzystne działanie jonizujące.

 • Płyny do płukania

  Uwielbiamy, kiedy wyprane ubrania czy pościel są miękkie i delikatne. Dla nas równie ważne jest to, aby płyny do płukania tkanin nie były testowane na zwierzętach, nie zawierały substancji ropopochodnych czy syntetycznych barwników i zapachów. Dlatego w ofercie płynów do prania, płukania lub zmiękczania proponujemy środki ekologiczne, biodegradowalne, zapachowe lub bezzapachowe. Przyjazne dla środowiska i idealne dla wrażliwej skóry.

 • Odplamiacze

  Odplamiacze na bazie naturalnych, bezpiecznych składników bez optycznych wybielaczy i niebezpiecznej chemii.

na stronie
1 - 30 z 37 produktów
1 - 30 z 37 produktów

Pranie

Producenci