Środki czystości

W naszej ofercie punkt ciężkości postawiliśmy na produkty BIO-CZYSTE, również te do sprzątania i prania.
Stawiamy na marki wyprodukowane wyłącznie z naturalnych składników i bez ropopochodnych toksyn, które dzięki enzymom roślinnym skutecznie usuwają zabrudzenia i pielęgnują czyszczone powierzchnie, a swój zapach zawdzięczają naturalnym, roślinny...

W naszej ofercie punkt ciężkości postawiliśmy na produkty BIO-CZYSTE, również te do sprzątania i prania.
Stawiamy na marki wyprodukowane wyłącznie z naturalnych składników i bez ropopochodnych toksyn, które dzięki enzymom roślinnym skutecznie usuwają zabrudzenia i pielęgnują czyszczone powierzchnie, a swój zapach zawdzięczają naturalnym, roślinnym olejkom eterycznym.

Więcej

Znaleziono 102 produkty(ów).

Podkategorie

 • Pranie

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo uniwersalne, niebiologiczne, skoncentrowane proszki do prania, do stosowania w pralkach automatycznych oraz do prania ręcznego. Przyjazne dla skóry wrażliwej.

 • Artykuły do sprzątania

  Proponujemy Państwu niepowtarzalną gamę produktów organicznych, zgodnych z najwyższymi standardami europejskimi. Oferowane przez nas produkty posiadają certyfikat Soil Association, który oznacza, że produkty nie są testowane na zwierzętach, są wolne od parabenów i nie zawierają syntetycznych detergentów SLS lub SLES.

  Ich wyjątkowa formuła, oparta na naturalnych składnikach zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, również w środowisku, w którym przebywają małe dzieci.

 • Spraye na roztocza

  Polecamy Państwu neutralizatory alergenów kurzu domowego. Obniżają ryzyko rozwoju uczulenia i zaostrzenia przebiegu choroby alergicznej. Idealne do stosowania w przypadku alergicznego nieżytu nosa (ANN), atopowego zapalenia skóry (AZS) i astmy oskrzelowej.
  Zalecane do opryskiwania miejsc o największym stężeniu alergenów kurzu domowego, m.in. materacy, miejsc do spania, mebli tapicerowanych, dywanów, pluszowych zabawek, tapicerki samochodowej.

 • Spray'e do czyszczenia zabawek

  Spraye posiadające szczególne właściwości. Ich unikalna formuła eliminuje zagrożenia bakteryjne z otoczenia Twojego dziecka. Oprócz tego usuwają alergeny roztoczy kurzu domowego.
  Są błyskawiczne w działaniu i przyjazne dla środowiska naturalnego, a co najważniejsze pozwalają utrzymać otoczenie dziecka higienicznie czyste.

 • Naczynia

  Dobrze umyte naczynia, kieliszki bez smug, pachnąca zmywarka to tylko niektóre z efektów użytkowania naszych produktów do naczyń. Ekologiczne, przyjazne dla środowiska, delikatne dla wrażliwej skóry oraz skuteczne w swym działaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

na stronie
1 - 30 z 102 produktów
1 - 30 z 102 produktów

Środki czystości

Producenci