nanaf organic - bawełna organiczna

nanaf organic - bawełna organiczna
Nanaf to marka odzieży dziecięcej „zapatrzona” w naturę i ekologiczny tryb życia. Tworzy ubrania z czystej, niebarwionej bawełny organicznej, zawsze z myślą o zdrowym i bezpiecznym rozwoju małego dziecka. Jakość bawełny, z której firma Nanaf Organic produkuje swoje ubranka potwierdzona jest wieloma znaczącymi certyfikatami bezpieczeństwa – GOTS...

Nanaf to marka odzieży dziecięcej „zapatrzona” w naturę i ekologiczny tryb życia. Tworzy ubrania z czystej, niebarwionej bawełny organicznej, zawsze z myślą o zdrowym i bezpiecznym rozwoju małego dziecka.
Jakość bawełny, z której firma Nanaf Organic produkuje swoje ubranka potwierdzona jest wieloma znaczącymi certyfikatami bezpieczeństwa – GOTS (Global Organic Textile Standard), „Przyjazny dla człowieka”, „Bezpieczny dla dziecka”, czy ICEA (Zatwierdzone przez Instytut Certyfikacji Etyki i Środowiska).

Bawełna ekologiczna charakteryzuje się wyjątkowo miękkimi i wytrzymałymi włóknami, które są bezpieczne dla skóry dziecka i stanowią jednocześnie właściwą jej ochronę. Naturalna czystość ekologicznej bawełny, osiągana dzięki ręcznym zbiorom z upraw wolnych od użycia szkodliwych pestycydów, gwarantuje nam, że dzieci ze skłonnościami do reakcji alergicznych mogą czuć się w niej bezpiecznie - jest dla skóry malucha jej naturalnym przedłużeniem.

Wybierając produkt z bawełny organicznej, wspierasz ekologiczne uprawy, przyczyniając się do wzrostu ich liczby, jak również nie narażasz siebie ani najbliższych na kontakt z materiałami skażonymi chemicznie, nie bierzesz udziału w procederze wyzysku.

Wybierając produkty z bawełny ekologicznej, wybierasz to, co najlepsze i najdelikatniejsze, wspierasz ruch na rzecz walki z nieludzkimi warunkami pracy na plantacjach bawełny konwencjonalnej oraz pomagasz ocalić całe ekosystemy ginące wskutek agresji producentów taniej odzieży wykonanej z bawełny konwencjonalnej.

Powiedz „TAK” dla bawełny ekologicznej!Włączone filtry: