Lista produktów producenta Mulieres

Mulieres stoi na trzech bardzo ważnych filarach i jest to coś, z czego jesteśmy bardzo dumni: wszystkie nasze produkty są naturalne, z wysokiej jakości składników, dlatego są odpowiednie dla osób z wrażliwą skórą lub alergiami. Produkujemy i pakujemy nasze produkty w sposób przyjazny dla środowiska i wszystkie nasze produkty naprawdę działają

Mulieres rozpoczął działalność jako mała firma rodzinna. Kiedy urodziły się nasze dzieci, musieliśmy znaleźć naturalny, ale skuteczny detergent piorący odpowiedni do wrażliwej i alergicznej skóry. Na rynku nie było żadnych produktów, które spełniły nasze oczekiwania i wiedzieliśmy, że muszą istnieć inne rodziny mające takie same problemy. Zrobiliśmy wszystko w naszym małym kotle w domu i w bardzo małych ilościach. Nasze pierwsze partie były dla nas, ale wkrótce większość naszych przyjaciół i krewnych była zainteresowana, a to coś się stamtąd odebrało. Dzisiaj mamy linię produktów do mycia i czyszczenia z tysiącami zadowolonych klientów.

Więcej

Brak produktów wybranego producenta.

Producenci


Szanowni Państwo,

aktualne wydarzenia na całym świecie przybierają taki obrót, że mają wpływ nawet na działanie takich organizacji, jak nasza.

Oznacza to, że kontakt telefoniczny z nami może być nieco utrudniony. Zrobimy wszystko, aby zmiany miały jak najmniejszy wpływ na tempo realizacji zamówień lecz część produktów sprowadzamy od zagranicznych producentów i termin dostawy może znacznie się wydłużyć. Czasy reakcji na maile powinny zostać utrzymane tak, aby odpowiedź została wysłana tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Liczymy na Państwa zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.