• Attitude, Uniwersalny płyn do czyszczenia różnych powierzchni Skórka Cytrynowa (Citrus Zest) 800 ml
Attitude, Uniwersalny płyn do czyszczenia różnych powierzchni Skórka Cytrynowa (Citrus Zest) 800 ml

Uniwersalny płyn do czyszczenia różnych powierzchni Skórka Cytrynowa (Citrus Zest) 800 ml- Attitude

Kod produktu: em_ATT01803
Producent: Attitude
Cena: 29,05 zł

Ilość

Produkt dostępny
Opis

Osobne płyny do mycia blatów, mebli, ścian, łazienki? Męczące, nieefektywne i czasochłonne. Teraz możesz mieć to wszystko w jednym preparacie ATTITUDE, który skutecznie walczy z zabrudzeniami. Niechęć do środków chemicznych, których kancerogenne składniki są prawnie usankcjonowane? Uniwersalny płyn do mycia wszystkich powierzchni ATTITUDE został wyprodukowany z poczuciem odpowiedzialności za Ciebie i za środowisko, w którym żyjemy - na bazie naturalnych składników, hipoalergiczny, ekologiczny i bezpieczny nawet dla delikatnej skóry.
Skład:
Aqua/water/eau, caprylyl glucoside, myristyl glucoside, alcohol, fragrance (pochodzący ze składników naturalnych).
Sposób użycia:
Spryskaj zabrudzoną powierzchnię i wytrzyj suchą ściereczką. Dla pewności sprawdź działanie w niewidocznym miejscu. Trzymaj w miejscu, do którego dzieci nie mają dostępu.
Wybierz świadomie:
-Bezpieczny skład
-Wszystkie produkty ATTITUDE pozbawione są składników rakotwórczych, czynników mutagennych i ingerujących w pracę układu hormonalnego.
-Wegańskie i Cruelty-Free-nasze produkty są wegańskie, nie zawierają żadnych substancji odzwierzęcych, co potwierdza certyfikacja PETA.
-ATTITUDE należy do programu Beauty Without Bunnies.
-Testowane w niezależnych laboratoriach
-Brak kancerogennych substancji w naszych produktach (m.in. 1,4-dioksanu, tlenku etylenu) potwierdzają niezależne laboratoria.
Produkcja artykułów ATTITUDE nie wpływa na zwiększenie emisji CO2 do atmosfery - używamy energii całkowicie odnawialnej.
Sadzimy też drzewa, by zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych.  Podlegające recyklingowi - butelki produktów ATTITUDE stworzone są z plastiku, który najlepiej nadaje się do recyklingu, czyli z HDPE #2.
Hipoalergiczne - hipoalergiczne produkty ATTITUDE o zapachach pochodzących z naturalnych składników.}
Naturalne - wszystkie nasze produkty tworzone są na bazie substancji roślinnych i mineralnych. Posiadają certyfikację EcoLogo, uznawaną na całym świecie i nadawaną produktom, które spełniają najbardziej rygorystyczne standardy dotyczące ochrony środowiska jak i zdrowia człowieka.
Zrównoważone - W każdym naszym działaniu staramy się odtworzyć naturalny cykl życia przyrody. Od wykorzystania świeżego składnika aż po gotowy produkt trafiający do Twoich rąk - w całym tym procesie walczymy o wyeliminowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne.
Produkowane w Kanadzie - nasze krystalicznie czyste, naturalne produkty spełniają i przewyższają kanadyjskie standardy dotyczące jakości i bezpieczeństwa.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 innych produktów w tej samej kategorii: