• Etamine du Lys, Retro Magic Cream kamień w kremie do czyszczenia i odplamiania różnych powierzchni cytrynowy 250 ml
Etamine du Lys, Retro Magic Cream kamień w kremie do czyszczenia i odplamiania różnych powierzchni cytrynowy 250 ml

Retro Magic Cream kamień w kremie do czyszczenia i odplamiania różnych powierzchni cytrynowy 250 ml- Etamine du Lys

Kod produktu: em_EDL09009
Producent: Etamine du Lys
Cena: 35,89 zł

Ilość

Produkt niedostępny
Opis

Skoncentrowany, innowacyjny Magic Cream do oczyszczania i odplamiania różnych powierzchni z nowej linii Retro Etamine du Lys. Pięknie pachnie świeżą, soczystą cytryną dzięki zawartości cytrynowego olejku eterycznego. Krem zawiera sproszkowany kamień - biały dolomit z węglanu wapnia - niezwykle wydajny i skuteczny do odtłuszczania, szorowania i dogłębnego oczyszczania bez zarysowań: zlewów, blatów, kamienia, powierzchni emaliowanych i lakierowanych, łazienek, felg samochodowych itp. Bezpiecznie czyści nawet stary i trudny do usunięcia brud bez rysowania powierzchni.  Stylowe opakowanie nowej linii Retro w ciekawej kolorystyce z lat piećdziesiątych i ciemnej tubie. Styl Retro Vintage teraz także w Twoim domu!  250 ml

Sposób użycia: wstrząsnąć porządnie tubą przed użyciem. Nabrać kilka kropli kremu na gąbkę lub szmatkę i oczyścić powierzchnię, po czym spłukać.

Uwaga: W przypadku stali nierdzewnej i powierzchni metalowych lub aliminiowych wykonać próbę w niewidocznym miejscu pod kątem ew. ryzyka mikro zarysowań.

Ostrzeżenia: produkt zawiera limonene i może powodować reakcję alergiczną. Przechowywać poza dostępem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem okazując mu w miarę możliwości opakowanie produktu.

Skład: <5% mydło, surfaktanty anionowe na bazie kokosa i nasion palmy, sufraktanty niejonowe na bazie kokosa, nasion palmy i glukozy, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone (konserwant), olejek eteryczny z cytryny (limonene). Zawiera także: wodę, składnik ścierający (naturalny węglan wapnia) i czynnik zagęszczający.

Pojemność: 250 ml tuba

12 innych produktów w tej samej kategorii: