• Attitude, Płyn do mycia szyb i luster Skórka Cytrynowa (Citrus Zest) 800 ml
Attitude, Płyn do mycia szyb i luster Skórka Cytrynowa (Citrus Zest) 800 ml

Płyn do mycia szyb i luster Skórka Cytrynowa (Citrus Zest) 800 ml- Attitude

Kod produktu: em_ATT02800
Producent: Attitude
Cena: 29,05 zł

Ilość

Produkt niedostępny
Opis

Kryształowy połysk okien i luster bez użycia chemii - TAK! Mamy dla Ciebie produkt z pomocą którego byle jakie kompromisy odejdą do lamusa. Teraz masz skuteczność, hipoalergiczność i naturalne składniki w jednej butelce.
Skład:
Aqua/water/eau, caprylyl glucoside, myristyl glucoside, alcohol, fragrance (pochodzący ze składników naturalnych)
Sposób użycia:
Spryskaj zabrudzoną powierzchnię i wytrzyj suchą ściereczką. Trzymaj w miejscu, do którego dzieci nie mają dostępu.
Wybierz świadomie:
-Bezpieczny skład
-Wszystkie produkty ATTITUDE pozbawione są składników rakotwórczych, czynników mutagennych i ingerujących w pracę układu hormonalnego.
-Wegańskie i Cruelty-Free - nasze produkty są wegańskie, nie zawierają żadnych substancji odzwierzęcych, co potwierdza certyfikacja PETA.
-ATTITUDE należy do programu Beauty Without Bunnies.
-Testowane w niezależnych laboratoriach
-Brak kancerogennych substancji w naszych produktach (m.in. 1,4-dioksanu, tlenku etylenu) potwierdzają niezależne laboratoria. Produkcja artykułów ATTITUDE nie wpływa na zwiększenie emisji CO2 do atmosfery - używamy energii całkowicie odnawialnej. Sadzimy też drzewa, by zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych. Podlegające recyklingowi - butelki produktów ATTITUDE stworzone są z plastiku, który najlepiej nadaje się do recyklingu, czyli z HDPE #2.
Hipoalergiczne -hipoalergiczne produkty ATTITUDE o zapachach pochodzących z naturalnych składników.
Naturalne -wszystkie nasze produkty tworzone są na bazie substancji roślinnych i mineralnych. Posiadają certyfikację EcoLogo, uznawaną na całym świecie i nadawaną produktom, które spełniają najbardziej rygorystyczne standardy dotyczące ochrony środowiska jak i zdrowia człowieka.
Zrównoważone -W każdym naszym działaniu staramy się odtworzyć naturalny cykl życia przyrody. Od wykorzystania świeżego składnika aż po gotowy produkt trafiający do Twoich rąk - w całym tym procesie walczymy o wyeliminowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Produkowane w Kanadzie - nasze krystalicznie czyste, naturalne produkty spełniają i przewyższają kanadyjskie standardy dotyczące jakości i bezpieczeństwa.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

2 innych produktów w tej samej kategorii: