• Jack N'Jill, Szczoteczka do masażu dziąseł i mycia pierwszych ząbków, 1- 4 lata
  • Jack N'Jill, Szczoteczka do masażu dziąseł i mycia pierwszych ząbków, 1- 4 lata
Jack N'Jill, Szczoteczka do masażu dziąseł i mycia pierwszych ząbków, 1- 4 lata

Szczoteczka do masażu dziąseł i mycia pierwszych ząbków, 2 - 5 lat Jack N'Jill

Kod produktu: em_JJN05662
Producent: JACK N'JILL
Cena: 22,52 zł

Ilość

Produkt dostępny
Opis

DELIKATNA I NIEZASTĄPIONA:·, delikatnie usuwa resztki pokarmu z dziąseł dziecka·, idealna do masażu dziąseł·, pomocna w okresie ząbkowania·, wykonana z trwałych i bezpiecznych materiałów·, nie zawiera Bisfenolu A ani PVC STAGE 3 - przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat·, Wykonana w 100% z silikonu medycznego (przeznaczonego do kontaktu z żywnością). Nietoksyczna, delikatna dla dziąseł.

Pięknie zapakowana szczoteczka, która może być też pierwszą przygodą z myciem zębów. Pomaga małym dzieciom wyczyścić ząbki z przodu, z dołu i z tyłu.

Niezwykle miękka i trwała, a jednocześnie wykonana z najwyższej jakości silikonu.

Korzystanie: Umyj przed użycie. Zaaplikuj niewielką ilość pasty Jack N'Jill na szczoteczkę w rowku. Delikatnie nasadź szczoteczkę na ząbki dziecka i z uwagą umyj ząbki przesuwając szczoteczkę do przodu i do tyłu oraz w lekko okrężnych ruchach.

Pamiętaj: zawsze myj szczoteczkę z zewnątrz i od wewnątrz. Nie dawaj dziecku do zabawy, gryzienia czy ssania. Wymień, jeżeli silikon jest zniszczony czy naderwany. Wymieniaj profilaktycznie co 2 miesiące. Wymieniaj zawsze po chorobie dziecka.

Materiał: silikon medyczny do kontaktu z żywnością.

Codziennie Twoje dziecko wkłada szczoteczkę do buzi. Zadbaj o to, żeby była ona wykonana ze składników najwyższej jakości, a nade wszystko BEZPIECZNYCH dla Maleństwa.

Jack N'Jill to firma rodzinna. Powstała w Nowej Zelandii - zielonym kraju, gdzie każdy liczy się ze zdrowiem, przyrodą i bezpieczeństwem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

4 innych produktów w tej samej kategorii: