• -331,00 zł
  • Nowość

Bioptron Medolight BLUDOC

Kod produktu: zep_Z5L-C
Producent: Zepter
Cena: 2 029,00 zł
2 360,00 zł taniej o 331,00 zł

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

Promocja Black Week!

Opis

Medoligh BluDoc jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z problemami skórnymi. Światło niebieskie działa powierzchniowo ale dzięki temu idealnie nadaje się do usuwania infekcji bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych. Jest wysoce skuteczne przy leczeniu trądziku likwidując go jeszcze w zarodku.
Innowacyjność zawiera się w unikatowej kombinacji długości fal i ich częstotliwości z naukowo uzasadnionymi procedurami kosmetycznymi.

Medolight BluDoc to współczesna technologia aktywacji w organizmie licznych procesów enzymowych, mających ważne znaczenie dla życia. To uzupełnienie energii elektromagnetycznej i naładowanie mitochondriów komórkowych przez nagromadzenie zapasów nosiciela energii - adenozynotrójfosfatazy (ATP).

Niebieski zakres fal jest wchłaniany intensywnie przez liczne fotoczułe struktury (flawiny, porfiryny, karotenoidy). To zapewnia normalny przebieg reakcji fotochemicznych, ważnych życiowo dla biologicznego funkcjonowania skóry. Znajdujemy potwierdzenie aktywnego udziału niebieskiego światła w najróżniejszych sferach działalności życiowej.

Zalety stosowania Medoligh BluDoc :

     poprawa mikrocyrkulacji
     zmniejszenie lepkości i agregacji erytrocytów
     zdecydowanie większy transport tlenu
     obniżenie poziomu glukozy we krwi
     normalizacja odporności
     lepszy przepływ impulsów nerwowych
     przyśpieszona regeneracja

7 innych produktów w tej samej kategorii: