• LIVENORM 30 kaps/op. suplement diety łuszczyca, wątroba
LIVENORM 30 kaps/op. suplement diety łuszczyca, wątroba
  • Nowość

LIVENORM 30 kaps/op. suplement diety łuszczyca, wątroba

Kod produktu: PSM_18
Producent: PSM Sp. z o.o.
Cena: 40,00 zł

Ilość

Produkt dostępny

Przybliżony czas realizacji od 1 do 5 3 roboczych

Opis

LIVENORM zawiera mieszaninę wyciągów ziołowych, które wspomagają regenerację i pracę wątroby, a także pobudzają wytwarzanie i przepływ żółci. Zioła te działając synergistycznie (ich mieszanina jest skuteczniejsza niż zioła stosowane oddzielnie) poprawiają funkcje trawienne, a organizm lepiej radzi sobie z toksynami (detoksykacja). W efekcie następuje złagodzenie dokuczliwego swędzenia i podrażnienia skóry – objawów, które często towarzyszą łuszczycy, cukrzycy czy menopauzie. Ze względu na swój skład, sugerowany jest do stosowania osobom, które w leczeniu chorób skóry – szczególnie łuszczycy, AZS i egzemy – stosowały leki sterydowe.

Podstawowa funkcja wątroby to filtrowanie krwi z trucizn. Gdy wątroba pracuje normalnie, to metabolizuje szkodliwe substancje do nieaktywnych związków. Natomiast jeżeli jest przeciążona, to związki toksyczne, które powinny zostać usunięte przez układ pokarmowy, dostają się do krwiobiegu. Wówczas organizm broniąc się przed zatruciem, stara się za wszelką cenę ich pozbyć, a „droga zastępcza” wiedzie właśnie przez skórę. W efekcie toksyny dostają się z krwią do skóry i są przyczyną wielu problemów, takich jak stany zapalne, przesuszenie, swędzenie, czyraki, trądzik czy wykwity łuszczycowe.


LIVENORM to suplement diety w postaci kapsułek. Opakowanie zawiera 30 kapsułek, a ponieważ stosuje się tylko 1 kapsułkę dziennie wystarcza na miesiąc.

Składniki preparatu to standaryzowane wyciągi z:

  •     nasion ostropestu plamistego,

Wyciąg z ostropestu wspomaga regenerację komórek wątroby (hepatocytów), ma działanie przeciwzapalne, rozkurczowe, żółciotwórcze i żółciopędne, wpływa na zmniejszenie stężenia cholesterolu we krwi. Działa też odtruwająco i chroni wątrobę przed działaniem toksyn. Wzmacnia działanie mniszka.

  •     korzenia mniszka lekarskiego,

 Wyciąg z mniszka lekarskiego poprawia funkcję wątroby i woreczka żółciowego. Działa żółciotwórczo, żółciopędnie, moczopędnie, odtruwająco i osłonowo na wątrobę. Poprawia cyrkulację krwi i odporność organizmu. Stosowany jest przy niestrawności, a także w kamicy żółciowej i moczowej.

  •     liści karczocha zwyczajnego

Wyciąg z karczocha działa żółciotwórczo i żółciopędnie, jest silnym detoksykantem wątroby, szczególnie w połączeniu z ostropestem, pobudza regenerację hepatocytów i przeciwdziała stłuszczeniu. Jest stosowany w zaburzeniach trawiennych, przy podwyższonym poziomie cholesterolu, w stanach zapalnych pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych.


LIVENORM zawiera standaryzowane wyciągi roślinne - przygotowane zgodnie ze standardami farmaceutycznymi są powszechnie stosowane w medycynie. Dzięki standaryzacji każda kapsułka zawiera jednakową ilość składników. To ważna informacja! Tylko takie wyciągi dają gwarancję, że każdy ze składników przyjmujemy w odpowiedniej i powtarzalnej dawce, co skutkuje pożądanymi efektami.

STOSOWANIE: 1 kapsułkę dziennie, po głównym posiłku.
W przypadku problemów z trawieniem stosować doraźnie. W innych przypadkach zalecany okres stosowania waha się od kilku tygodni do kilku miesięcy, w zależności od stanu wątroby.


Nie stosować:

    w ciąży oraz podczas karmienia,
    u osób poniżej 12 roku życia,
    w kamicy żółciowej,
    w niedrożności przewodów żółciowych,
    w nadwrażliwości na składniki produktu.


SKŁAD

Substancja wypełniająca: celuloza sproszkowana; wyciągi roślinne: z nasion ostropestu plamistego (Silybi mariani), z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale), z liści karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus); substancje oprzeciwzbrylające: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu. Skład kapsułki: żelatyna.


Producent: PSM Sp. z o.o.

1 inny produkt w tej samej kategorii:

highlight_off

PRZESYŁKI STANDARDOWE - REALIZOWANE NA TERENIE POLSKI

Wartość zamówienia

Koszty wysyłki

przedpłata

przy płatności „za pobraniem”

PRZESYŁKA KURIERSKA

powyżej 250 zł

0 zł

0 zł

150 - 250 zł

0 zł

19,50 zł

do 150 zł

14,50 zł

19,50 zł

PACZKOMATY INPOST

powyżej 250 zł

0 zł

metoda niedostępna

150 - 250 zł

0 zł

metoda niedostępna

do 150 zł

13,00 zł

metoda niedostępna

POCZTA POLSKA PRIORYTET

powyżej 250 zł

0 zł

metoda niedostępna

150 - 250 zł

0 zł

metoda niedostępna

do 150 zł

19,50 zł

metoda niedostępna

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE
PRZESYŁKI WIELKOGABARYTOWE
PRZESYŁKI WAŻĄCE POWYŻEJ 30 KG

Cena wysyłki ustalana jest indywidualnie

W przypadku, gdy zamówienie zawiera produkt niedostępny w wysyłce za pośrednictwem Paczkomatu Inpost zalecamy wybranie innej opcji dostawy dla całego zamówienia.

highlight_off
highlight_off

1. Płatność za pobraniem

Płatności za zamówione towary można dokonywać gotówką lub kartą u kuriera przy dostarczeniu przesyłki.

 

2. Płatność przelewem

Jeżeli podczas składania zamówienia jako formę płatności wybrano przelew/kartę to dostaniesz e-maila potwierdzającego złożenie powyższego zamówienia oraz e-maila z danymi do dokonania wpłaty.

Prosimy o dokonanie przelewu (w wysokości wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki) na podany poniżej numer rachunku:

OXXO

Ul. Strąkowa 15a

01-100 Warszawa

NIP: 522-237-30-69

konto: Credit Agricole Bank Polska S.A. 48 1940 1076 3059 7426 0002 0000

 

3. Karty płatnicze, przelewy on-line


Dla Państwa wygody zintegrowaliśmy nasz system do współpracy z jednym z największych serwisów płatności on-line Dotpay.


  Dotpay umożliwia zapłatę za transakcje przy pomocy większości dostępnych kanałów płatności m.in.

Jeżeli masz założone konto w naszym sklepie i chcesz zapłacić za zamówione produkty poprzez moduł płatności on-line kliknij zakładkę "moje konto" a następnie zakładkę "historia zamówień". Znajdziesz tam ikonę płatności on-line przy numerze swojego zamówienia.