• Rękawiczki niedrapki lecznicze na AZS dziecięce VISCOSE, Skinnies
  • Rękawiczki niedrapki lecznicze na AZS dziecięce VISCOSE, Skinnies
Rękawiczki niedrapki lecznicze na AZS dziecięce VISCOSE, Skinnies

Rękawiczki dziecięce, lecznicze na AZS, VISCOSE, Skinnies

Kod produktu: SK_SW26E
Producent: Skinnies
Cena: 65,00 zł

Wybierz kolor:

Wybierz rozmiar:

Ilość

Rozmiar niedostępny
Opis

Skinnies VISCOSE to kompleksowy asortyment odzieży idealny przy dolegliwościach związanych z atopowym zapaleniem skóry (AZS), łuszczycą, egzemą, alergiami i innymi przewlekłymi chorobami skóry. Linia VISCOSE dedykowana jest do stosowania jako mokry i suchy opatrunek w leczeniu atopowego zapalenia skóry (AZS):

  • przynosi ulgę,
  • minimalizuje podrażnienia,
  • chroni przed czynnikami zewnętrznymi,
  • w przypadku mokrych opatrunków znacznie łagodzi świąd,
  • wspomaga regenerację skóry poprzez zakładanie jej bezpośrednio po zastosowaniu kremów czy emolientów,
  • wykonana techniką bezszwową, miękki, oddychający materiał delikatnie otula skórę,
  • zaawansowana technologia wspomaga regulację temperatury i pozwala na rozciąganie materiału w zakresie 360 stopni co zapewnia komfort noszenia,
  • prosta i łatwa w zakładaniu i zdejmowaniu,
  • pozwala na całkowitą swobodę ruchów, bez przerywania normalnych aktywności w codziennym życiu.

Produkty z linii VISCOSE są dostępne w kilku kolorach i nie wyglądają medycznie, dzięki czemu są łatwiejsze i wygodniejsze w noszeniu. Mogą być prane w pralce i są niewidoczne pod ubraniem.Wet wrapping, czyli metoda mokrego opatrunku to sprawdzona technika w leczeniu atopowego zapalenia skóry. Dwie warstwy odzieży Skinnies, mokra warstwa z suchą warstwą na wierzchu, są noszone na dotkniętych chorobą miejscach. Przed użyciem mokrego opatrunku należy zawsze porozmawiać z lekarzem i zasięgnąć porady dotyczącej stosowania go z zarówno dodatkami, emolientami jak i sterydami.

Warstwę mokrą np. koszulkę przygotowujemy w taki sposób, że po namoczeniu w lekko ciepłej wodzie i przed założeniem na skórę należy wycisnąć ją tak, aby pozbyć się nadmiaru wody. Po założeniu, na mokrą koszulkę zakładamy drugą - suchą. Ciepłota ciała powoduje odparowanie wody przez obydwie warstwy i nie dochodzi do bezpośredniego zamoknięcia warstwy suchej – zewnętrznej.

To właśnie parowanie wody stymuluje zakończenia włókien nerwowych, które są odpowiedzialne za odczucie zimna – dzięki temu zmniejsza się uczucie świądu przewodzonego drogą nerwów bólowych do ośrodkowego układu nerwowego.

Odzież Skinnies VISCOSE można stosować jako pojedynczą suchą warstwę do utrzymywania działania wspierającego leczenie – wydłuża czas działania emolientów, chroni przed czynnikami zewnętrznymi, zabezpiecza skórę przed drapaniem i innymi podrażnieniami.Zawsze przechowuj odzież Skinnies VISCOSE w suchych warunkach, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Wykonana jest z łatwopalnego materiału, dlatego należy przechowywać z dala od ognia.

Instrukcja użytkowania:

Prać w 60°

Nie wybielać

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Można suszyć w suszarce automatycznej

 

Skład odzieży: 86% wiskoza, 11% nylon, 3% elastyna.

Skinnies to producent odzieży terapeutycznej, która wspomaga leczenie Atopowego Zapalenia Skóry (AZS), dermatoz i zakażeń bakteryjnych. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii: