Poduszka dziecięca, antyalergiczna MEDICA, Inter-Widex

Kod produktu: IW_DZmedicaP1
Producent: Inter-Widex
Cena: 31,00 zł

Wybierz rozmiar:

Ilość

Produkt dostępny
Opis

Poduszka dziecięca Senna Baby MEDICA w dwóch rozmiarach:

płaska poduszka 40/60 (150g)
płaska poduszka 35/40 (80g)

Charakterystyka:
- produkty polecane szczególnie osobom cierpiącym z powodu alergii – Produkt Rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne,
- podwyższona trwałość kołderki i poduszki MEDICA i możliwość prania w wysokiej temperaturze umożliwia skuteczną dbałość o higienę snu
- płaska, bezpieczna poduszka
- pranie w pralce w temperaturze max 95°C
 


Cechy:

  • Antyalergiczność
  • Miękkość
  • Ciepło
  • Odpowiednia cyrkulacja
  • Trwałość
  • Lekkość

Dane techniczne:
Tkanina: 48% bawełna – 52% poliester
Wypełnienie: 100% puszyste włókno poliestrowe, rurkowe, spiralne, silikonizowane (HCS)
Opakowanie: Torebka foliowa z rączką
Kategoria: Senna Baby
Gwarancja: 24 m-ce

JAK TO JEST ZROBIONE?

Pikowanie oprócz widocznych walorów estetycznych – tworzą ładne wzory -ma bardzo praktyczne zastosowanie, ponieważ zapewnia kołdrom trwałość oraz miękkość. Pikowane pokrycie poduszek jest zawsze wytrzymalsze niż zwykła tkanina. Takie przeszycia to zarówno piękno jak i funkcjonalność.

Wypełnienie

Sekretem puszystości kołder i poduszek są odpowiednio wyselekcjonowane włókna. Tu zastosowanie mają włókna poliestrowe, które mają kształt lekkich, spiralnych rurek. Dzięki temu, że są puste w środku, powietrze wypełnia je i pozostaje w środku poduszki lub kołdry, utrzymując stałą temperaturę. Dzięki temu  pościel jest miękka, lekka, ciepła, nie traci puszystości nawet po praniu, a poduszki nawet pod obciążeniem głowy na długo zachowują swoje wyjątkowe walory.

Tkanina

By osiągnąć maksymalnie pozytywny komfort snu, idealnemu wypełnieniu i pikowaniu musi towarzyszyć równie wyjątkowa tkanina. Każdy z oferowanych materiałów został przetestowany i sprawdzony po to, aby z całą pewnością polecić produkt naszym Klientom.


Producent:

 

Rodzinna firma z Mrągowa. Miękkie, antyalergiczne kołdry i poduszki produkuje już od ponad 20 lat. Wygodny sen to nie luksus, a codzienność.

1 inny produkt w tej samej kategorii: