• Attitude, płyn do mycia podłóg (drewno i terakota) Skórka Cytrynowa (Citrus Zest) 1050 ml
Attitude, płyn do mycia podłóg (drewno i terakota) Skórka Cytrynowa (Citrus Zest) 1050 ml

Płyn do mycia podłóg (drewno i terakota) Skórka Cytrynowa (Citrus Zest) 1050 ml- Attitude

Kod produktu: em_ATT05108
Producent: Attitude
Cena: 28,06 zł

Ilość

Produkt niedostępny
Opis

ATTITUDE daje Ci produkt łączący bezpieczeństwo zawartych w nim składników, skuteczność i wydajność. To przyjemność, chodzić boso po podłogach, co do których masz pewność, że zostały umyte środkiem pozbawionym substancji rakotwórczych, mutagenów i innych szkodliwych chemikaliów.
Skład:
Aqua/water/eau, caprylyl glucoside, myristyl glucoside, sodium gluconate, sodium iminodisuccinate, ragrance (pochodzący ze składników naturalnych).
Sposób użycia:
Rozpuść 60 ml płynu w 4 litrach ciepłej wody. Można używać także do czyszczenia toalet.
Wybierz świadomie:
-Bezpieczny skład
-Wszystkie produkty ATTITUDE pozbawione są składników rakotwórczych, czynników mutagennych i ingerujących w pracę układu hormonalnego.
-Wegańskie i Cruelty-Free - nasze produkty są wegańskie, nie zawierają żadnych substancji odzwierzęcych, co potwierdza certyfikacja PETA.
-ATTITUDE należy do programu Beauty Without Bunnies.
-Testowane w niezależnych laboratoriach
-Brak kancerogennych substancji w naszych produktach (m.in. 1,4-dioksanu, tlenku etylenu) potwierdzają niezależne laboratoria. Produkcja artykułów ATTITUDE nie wpływa na zwiększenie emisji CO2 do atmosfery - używamy energii całkowicie odnawialnej. Sadzimy też drzewa, by zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych. Podlegające recyklingowi - butelki produktów ATTITUDE stworzone są z plastiku, który najlepiej nadaje się do recyklingu, czyli z HDPE #2.
Hipoalergiczne-hipoalergiczne produkty ATTITUDE o zapachach pochodzących z naturalnych składników.
Naturalne-wszystkie nasze produkty tworzone są na bazie substancji roślinnych i mineralnych. Posiadają certyfikację EcoLogo, uznawaną na całym świecie i nadawaną produktom, które spełniają najbardziej rygorystyczne standardy dotyczące ochrony środowiska jak i zdrowia człowieka.
Zrównoważone-W każdym naszym działaniu staramy się odtworzyć naturalny cykl życia przyrody. Od wykorzystania świeżego składnika aż po gotowy produkt trafiający do Twoich rąk - w całym tym procesie walczymy o wyeliminowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Produkowane w Kanadzie - nasze krystalicznie czyste, naturalne produkty spełniają i przewyższają kanadyjskie standardy dotyczące jakości i bezpieczeństwa.Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 innych produktów w tej samej kategorii: