• Etamine du Lys, płynny wosk do podłóg i drewna z olejem sosnowym, 500 ml
Etamine du Lys, płynny wosk do podłóg i drewna z olejem sosnowym, 500 ml

płynny wosk do podłóg i drewna z olejem sosnowym, 500 ml- Etamine du Lys

Kod produktu: em_EDL04794
Producent: Etamine du Lys
Cena: 68,60 zł

Ilość

Produkt niedostępny
Opis

Płynny wosk EDL z olejem sosnowym odżywia i pielęgnuje drewniane podłogi i lakierowane meble. Nie zawiera silikonów i barwników. Polecany po użyciu EDL koncentratu do czyszczenia i pielęgnacji drewna. 500 ml
-pielęgnuje drewno surowe i lakierowane oraz meble
-polecany po użyciu koncentratu EDL do czyszczania i pielęgnacji drewna
-nie zawiera silikonów ani barwników
-zawiera olej sosnowy
-nie testowany na zwierzętach

Sposób użycia:
Najpierw zaleca się wyczyszczenie i ew. odplamienie drewna za pomocą koncentratu EDL do czyszczenia i pielęgnacji drewna. Następnie należy niewielką ilość płynnego wosku nabrać na szmatkę i rozsmarować cienką warstwę preparatu na drewno. Wypolerować za pomocą miękkiej ściereczki lub starej miękkiej skarpetki. Do pracy należy wkładać rękawiczki ochronne.

Skład:
czysty, ręcznie wytwarzany wosk pszczeli
esencja terpentynowa
terpena pomarańczowa (limonene*, linalool*)
olej sosnowy

zawiera limonene*, linalool*, które mogą powodować reakcję alergiczną.

* składniki naturalnie występujące w olejkach eterycznych

Ostrzeżenie: produkt należy przechowywać szczelnie zamknięty, w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku pojawienia się złego samopoczucia lub omdlenia natychmiast skontaktować się z lekarzem i okazać mu opakowanie produktu. Produkt drażniący skórę i oczy. Stosować w rękawiczkach ochronnych. W przypadku dostania się do oczu przepłukać je obficie wodą i skonsultować się z lekarzem; w przypadku połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem, okazując opakowanie produktu. Produkt bardzo toksyczny dla organizmów wodnych i może w środowisku wodnym (np. w akwariach) powodować długotrwałe szkody. Nie wyrzucać produktu do normalnego pojemnika na śmieci – opakowanie należy wyrzucić do pojemnika na produkty niebezpieczne lub indywidualnie zbierane odpady. Produkt może wywołać uczulenie w kontakcie ze skórą. Uwaga: produkt niebezpieczny – w przypadku połknięcia może powodować uszkodzenie płuc.

3 innych produktów w tej samej kategorii: