• TRI-BIO, Ekologiczny Skoncentrowany Płyn do Prania SENSITIVE, 1,42 l
TRI-BIO, Ekologiczny Skoncentrowany Płyn do Prania SENSITIVE, 1,42 l

Ekologiczny Skoncentrowany Płyn do Prania SENSITIVE, 1,42 l, TRI-BIO

Kod produktu: em_TRB04055
Producent: TRI-BIO
Cena: 49,60 zł

Ilość

Produkt dostępny
Opis

Eko-formuła na bazie naturalnych składników roślinnych z bioenzymami i składnikami mineralnymi. Nie zawiera fosforanów i formaldehydów, jest równie skuteczny jak znane, silnie działające detergenty chemiczne, ale stanowi bezpieczniejszą alternatywę dla nich. Dostatecznie delikatny do prania ubranek i rzeczy dziecięcych oraz ubrań osób o skórze wrażliwej. Bez zapachu i koloru, odpowiedni dla osób z alergią lub astmą. Nie zawiera fosforanów, wybielaczy na bazie chloru ani innych substancji toksycznych.

Produkt hipoalergiczny o neutralnym pH, ulega biodegradacji. Zalecany do stosowania w gospodarstwach z septycznym systemem kanalizacyjnym oraz do innych systemów.


Sposób użycia: Wlać płyn do dozownika i ustawić wybrany program prania.

Składniki: formuła bioenzymatyczna zawierająca: 5-15% mydła, 5-15% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, <5% enzymów: proteaza, lipaza, amylaza, mannanaza, celuloza, fenoksyetanol.

Uwaga: Przechowywać i transportować w temperaturze 2-25˚C. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Środek drażniący. Może spowodować poważne uszkodzenie oczu. W przypadku kontaktu z oczami należy natychmiast przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. W przypadku połknięcia należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem i pokazać mu opakowanie lub etykietę.

Produkty Tri-Bio posiadają certyfikat Ecolabel. Znak EU Ecolabel to symbol rozpoznawany w Europie, promujący produkty doskonałe dla środowiska.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 innych produktów w tej samej kategorii: