• MULIERES, Naturalny koncentrat do prania Cytrusowa Świeżość, 1,5L
MULIERES, Naturalny koncentrat do prania Cytrusowa Świeżość, 1,5L

Naturalny koncentrat do prania Cytrusowa Świeżość, 1,5L- MULIERES

Kod produktu: em_MLR0028
Producent: Mulieres
Cena: 104,81 zł

Ilość

Produkt niedostępny
Opis

eresNaturalny, skoncentrowany żel do prania dla alergików, osób z wrażliwą skórą oraz dzieci
Tylko naturalne składniki, bez parabenów, sztucznych barwników, zapachów  oraz drażniących substancji piorących
Formuła oparta na oliwie z oliwek, która jest znakomitym środkiem czyszczącym i piorącym
Tkaniny
Płyn może być stosowany do wszelkiego rodzaju tkanin, nawet tych bardzo delikantnych, np. wełny czy jedwabiu, a także tkanin specjalnego przeznaczenia, np. takich z których produkuje się ubrania sportowe (gore- tex). Sprawdza się zarówno do prania ręcznego jak i w pralkach automatycznych. Dopiera w każdej temperaturze, nawet w bardzo niskich. Po zatosowaniu koncentratu do prania Mulieres, nie potrzeba już używać płynu do płukania, gdyż oliwa z oliwek ma również działanie zmiękczające.
Wydajność
Jedna butelka 1,5l to aż 37 prań co daje ok 185kg wypranych rzeczy. Produkt jest bardzo wydajny. Zawdzięcza to swojej mocno skoncentrowanej formule. Dzięki wysokiej koncentracji składników aktywnych w produkcie, możemy zastosować go mniej niż podobnego o niższym stężeniu. Właśnie dlatego produkty Mulieres są bardzo ekonomiczne. Dodatkowo, wybieranie bardziej skoncentrowanych produktów, również przyczynia się do bdania o środowisko, gdyż stosujemy produktu mniej, wystarcza na dłużej, a na wysypisko nie trafia tyle pustych butelek.
Składniki naturalne
Piękne aromaty, produkty Mulieres zawdzięczają wyłącznie naturalnym substancjom zapachowym, tj. olejkom eterycznym m.in cytrusowym, różanym czy leśnym. W ogóle cały skład jest bardzo prosty i przejrzysty i zawiera zaledwie kilka składników, które dopierają, odświeżają, a także odkażają ubrania. Najważniejszym składnikiem jest tu mydło z oliwy z oliwek, które ma działanie czyszczące, ale również zmiękczające i zapobiegające elekrtyzowaniu tkanin. Formuły produktów są w 100% biodegradowalne, bez parabenów, substancji petrochemicznych oraz sztucznych zapachów i barwników. W składzie nie ma również substancji odzwierzęcych, dlatego bezpiecznie mogą ich używać również weganie (certyfikat Vegan).
Opakowanie
"Dwuwarstowa" butelka każdego z płynów Mulieres, składa się z tekturowej "osłonki" oraz woreczka z płynem, który znajduje się w środku każdej "osłonki". Tektura pochodzi z recyklingu i po wykorsystaniu płynu, dalej można poddać ją recyklingowi, np. wykonać niej pojemnik na spinacze, który z pewnością będzie przydatny w każdej pralni. Woreczek został wyprodukowany z materiału, który zawiera o 70% mniej plastiku niż standardowe butelki. Wszystko stworzone z najwyższą dbałością o środowisko naturalne.
Stosowanie:
Miarkę koncentratu dodaj do prania ręcznego lub do dozownika pralki. Bardzie zabrudzone tkaniny namocz przed praniem.
INCI:
 aqua, soap from olive oil, white vinegar, glycerine, essential oils

16 innych produktów w tej samej kategorii: