• Attitude, 2 w 1 Płyn do prania i płukania Górska Świeżość (Mountain Essentials) 35 prań - 1040 ml
Attitude, 2 w 1 Płyn do prania i płukania Górska Świeżość (Mountain Essentials) 35 prań - 1040 ml

2 w 1 Płyn do prania i płukania Górska Świeżość (Mountain Essentials) 35 prań - 1040 ml- Attitude

Kod produktu: em_ATT03409
Producent: Attitude
Cena: 83,02 zł

Ilość

Produkt niedostępny
Opis

Delikatny koncentrat do prania i płukania tkanin białych i kolorowych, który bezkompromisowo walczy z plamami używając do tego tylko naturalnych składników.
Dzięki formula 2 w 1 pozostawia tkaniny miękkimi i przyjemnymi w dotyku. Płyn do prania ATTITUDE pozbawiony jest szkodliwych chemikaliów, substancji nawet potencjalnie kancerogennych i negatywnie wpływających na nasze środowisko.
Skład:
Aqua/water/eau, vegetable anionic surfactants (sodium coco sulfate), vegetable non-ionic surfactants (lauryl glucoside), vegetable cationic surfactant (Bis(acyloxyethyl) hydroxyetyl methylammonium methosulphate esterquat), sodium citrate, sodium gluconate, methylundecanal (citrus), 3-hexenol (green leaves), amyl salicylate (floral).
Sposób użycia:
Użyj 1-2 nakrętek w zależności od ilości prania. Przy trudnych zabrudzeniach nanieś bezpośrednio na plamę.
 Wybierz świadomie:
-Bezpieczny skład
-Wszystkie produkty ATTITUDE pozbawione są składników rakotwórczych, czynników mutagennych i ingerujących w pracę układu   hormonalnego,
-Wegańskie i Cruelty-Free - nasze produkty są wegańskie, nie zawierają żadnych substancji odzwierzęcych, co potwierdza certyfikacja PETA.
-ATTITUDE należy do programu Beauty Without Bunnies.
-Testowane w niezależnych laboratoriach - Brak kancerogennych substancji w naszych produktach (m.in. 1,4-dioksanu, tlenku etylenu) potwierdzają niezależne laboratoria.
-Produkcja artykułów ATTITUDE nie wpływa na zwiększenie emisji CO2 do atmosfery - używamy energii całkowicie odnawialnej.
Sadzimy też drzewa, by zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych. Podlegające recyklingowi - butelki produktów ATTITUDE stworzone są z plastiku, który najlepiej nadaje się do recyklingu, czyli z HDPE #2. Hipoalergiczne - hipoalergiczne produkty ATTITUDE o zapachach pochodzących z naturalnych składników.
Naturalne - wszystkie nasze produkty tworzone są na bazie substancji roślinnych i mineralnych. Posiadają certyfikację EcoLogo, uznawaną na całym świecie i nadawaną produktom, które spełniają najbardziej rygorystyczne standardy dotyczące ochrony środowiska jak i zdrowia człowieka.
Zrównoważone - W każdym naszym działaniu staramy się odtworzyć naturalny cykl życia przyrody. Od wykorzystania świeżego składnika aż po gotowy produkt trafiający do Twoich rąk - w całym tym procesie walczymy o wyeliminowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Produkowane w Kanadzie - nasze krystalicznie czyste, naturalne produkty spełniają i przewyższają kanadyjskie standardy dotyczące jakości i bezpieczeństwa.

16 innych produktów w tej samej kategorii: