• Etja, Olejek Aroma Oil- kompozycja zapachowa, 11ml
Etja, Olejek Aroma Oil- kompozycja zapachowa, 11ml

Olejek Aroma Oil- kompozycja zapachowa, 11ml- Etja

Kod produktu: em_ETE6059
Producent: Etja- olejki
Cena: 10,45 zł

Ilość

Produkt dostępny
Opis

KOMPOZYCJA AROMA-OIL
Jest kompozycją odpowiednio dobranych naturalnych olejków eterycznych najczęściej wykorzystywanych w aromaterapii: eukaliptusowego, lawendowego, miętowego, sosnowego, z drzewa herbacianego /tea tree/ z dodatkiem mentolu, który szybko orzeźwia i ułatwia oddychanie. Wspomaga naturalne siły obronne organizmu oraz korzystanie wpływa na samopoczucie osób zakatarzonych i zmęczonych. Doskonały na stres, bezsenność, mięśniobóle, i inne dolegliwości, na które organizm jest narażony zwłaszcza w okresie jesienno zimowym.

DZIAŁANIE
Przeciwbólowe, bakteriobójcze, antyseptyczne, przeciwskurczowe, rozgrzewające,  przeciwzakaźne, antydepresyjne, przeciwbólowe, stymulujące, grzybobójcze.

SPOSÓB UŻYCIA
-Masaż rozgrzewający - dodać 3-5 kropli Aroma-Oil do 15 kropel olejku nośnikowego, a następnie kulistymi ruchami dłoni masować ciało.  
-Kąpiel - wlać 5-7 kropli olejku do wanny wypełnionej 1/3 wody o temperaturze około 35⁰C. Należy staranie rozprowadzić olejek po powierzchni wody. Czas kąpieli 10-15 minut.
-Rozpylanie (aromatyzacja) - wystarczy dodać kilka kropli olejku do nawilżacza powietrza lub kominka.
-inhalacja górnych dróg oddechowych
-Więcej na temat sposobów użycia Aroma-oil - wejdź i sprawdź !

CHARAKTERYSTYKA
-Wysoka jakość potwierdzona atestami RK  oraz badaniami dermatologicznymi.
-olejek naturalnego pochodzenia
-skuteczność i bezpieczeństwo terapii
-wydajność - buteleczka  11 ml wystarczy na ok. 25 zabiegów
-rozsądna cena

ZAPACH
Przyjemny, delikatny, ziołowy

PRZECIWWSKAZANIA
Nie dopuszczaj do kontaktu z oczami. Nie stosować u dzieci poniżej 1 roku życia, kobiet w ciąży, osób ze skłonnych do alergii oraz osób chorych na astmę. Nie stosuj nierozcieńczonej kompozycji olejków bezpośrednio na skórę. Do użytku zewnętrznego.

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci.

16 innych produktów w tej samej kategorii: