• Attitude, Odplamiacz do tkanin w sprayu Skórka Cytrynowa (Citrus Zest) 475 ml
Attitude, Odplamiacz do tkanin w sprayu Skórka Cytrynowa (Citrus Zest) 475 ml

Odplamiacz do tkanin w sprayu Skórka Cytrynowa (Citrus Zest) 475 ml- Attitude

Kod produktu: em_ATT05502
Producent: Attitude
Cena: 42,49 zł

Ilość

Produkt niedostępny
Opis

Plamy z kawy, trawy, tłuszczu łatwo jest nabyć, ale też łatwo usunąć z pomocą odplamiacza ATTITUDE. To wszystko na bazie naturalnych, bezpiecznych składników bez optycznych wybielaczy i niebezpiecznej chemii.
Skład:
Aqua/water/eau, propanediol, lauryl glucoside, myristyl glucoside, caprylyl glucoside, sodium citrate, sodium gluconate, sodium iminodisuccinate, fragrance (pochodzący ze składników naturalnych), protease.
Sposób użycia:
Nanieś na plamę i dokładnie wetrzyj w poplamioną tkaninę. Pozostaw na 1-5 minut i wypierz.
Wybierz świadomie:
-Bezpieczny skład-Wszystkie produkty ATTITUDE pozbawione są składników rakotwórczych, czynników mutagennych i ingerujących w pracę układu hormonalnego.
-Wegańskie i Cruelty-Free-nasze produkty są wegańskie, nie zawierają żadnych substancji odzwierzęcych, co potwierdza certyfikacja PETA. ATTITUDE należy do programu Beauty Without Bunnies.
-Testowane w niezależnych laboratoriach-Brak kancerogennych substancji w naszych produktach (m.in. 1,4-dioksanu, tlenku etylenu) potwierdzają niezależne laboratoria.
-Produkcja artykułów ATTITUDE nie wpływa na zwiększenie emisji CO2 do atmosfery - używamy energii całkowicie odnawialnej.
Sadzimy też drzewa, by zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych.
Podlegające recyklingowi-butelki produktów ATTITUDE stworzone są z plastiku, który najlepiej nadaje się do recyklingu, czyli z HDPE #2.
Hipoalergiczne-hipoalergiczne produkty ATTITUDE o zapachach pochodzących z naturalnych składników.
Naturalne-wszystkie nasze produkty tworzone są na bazie substancji roślinnych i mineralnych.
Posiadają certyfikację EcoLogo, uznawaną na całym świecie i nadawaną produktom, które spełniają najbardziej rygorystyczne standardy dotyczące ochrony środowiska jak i zdrowia człowieka.
Zrównoważone-W każdym naszym działaniu staramy się odtworzyć naturalny cykl życia przyrody. Od wykorzystania świeżego składnika aż po gotowy produkt trafiający do Twoich rąk - w całym tym procesie walczymy o wyeliminowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne.
Produkowane w Kanadzie-nasze krystalicznie czyste, naturalne produkty spełniają i przewyższają kanadyjskie standardy dotyczące jakości i bezpieczeństwa.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii: