• Attitude, Spray do usuwania uporczywych plam z dziecięcych ubranek Bezzapachowy (fragrance free) 475 ml
Attitude, Spray do usuwania uporczywych plam z dziecięcych ubranek Bezzapachowy (fragrance free) 475 ml

Spray do usuwania uporczywych plam z dziecięcych ubranek Bezzapachowy (fragrance free) 475 ml- Attitude

Kod produktu: em_ATT05595
Producent: Attitude
Cena: 37,02 zł

Ilość

Produkt niedostępny
Opis

Połączenie skuteczności w odplamianiu tkanin stykających się ze skórą dziecka i delikatnego, naturalnego składu - tak działa spray wywabiający plamy ATTITUDE Little Ones. Nie musisz zgadzać się już na niesatysfakcjonujące kompromisy - masz przed sobą produkt hipoalergiczny, bezzapachowy, na bazie naturalnych składników oraz skutecznie usuwający plamy.
Skład:
Aqua/water/eau, propanediol, lauryl glucoside, myristyl glucoside, caprylyl glucoside, sodium citrate, sodium gluconate, sodium iminodisuccinate, protease.
Sposób użycia:
nanieść i dokładnie wetrzeć w poplamioną tkaninę. Pozostawić na 1-5 minut. Wyprać.
Wybierz świadomie:
-Bezpieczny skład
-Wszystkie produkty ATTITUDE pozbawione są składników rakotwórczych, czynników mutagennych i ingerujących w pracę układu hormonalnego.
-Wegańskie i Cruelty-Free-nasze produkty są wegańskie, nie zawierają żadnych substancji odzwierzęcych, co potwierdza certyfikacja PETA.
-ATTITUDE należy do programu Beauty Without Bunnies.
-Testowane w niezależnych laboratoriach
-Brak kancerogennych substancji w naszych produktach (m.in. 1,4-dioksanu, tlenku etylenu) potwierdzają niezależne laboratoria.
-Produkcja artykułów ATTITUDE nie wpływa na zwiększenie emisji CO2 do atmosfery - używamy energii całkowicie odnawialnej.
Sadzimy też drzewa, by zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych. Podlegające recyklingowi - butelki produktów ATTITUDE stworzone są z plastiku, który najlepiej nadaje się do recyklingu, czyli z HDPE #2.
Hipoalergiczne-hipoalergiczne produkty ATTITUDE o zapachach pochodzących z naturalnych składników.
Naturalne-wszystkie nasze produkty tworzone są na bazie substancji roślinnych i mineralnych.
Posiadają certyfikację EcoLogo, uznawaną na całym świecie i nadawaną produktom, które spełniają najbardziej rygorystyczne standardy dotyczące ochrony środowiska jak i zdrowia człowieka.
Zrównoważone-W każdym naszym działaniu staramy się odtworzyć naturalny cykl życia przyrody. Od wykorzystania świeżego składnika aż po gotowy produkt trafiający do Twoich rąk - w całym tym procesie walczymy o wyeliminowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne.
Produkowane w Kanadzie-nasze krystalicznie czyste, naturalne produkty spełniają i przewyższają kanadyjskie standardy dotyczące jakości i bezpieczeństwa.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii: