Oczyszczacz Powietrza Samsung AX90R7080WD

Kod produktu: AX90R7080WD
Producent: LG
Cena: 2 799,00 zł

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie
Opis

Oczyszczacz Powietrza Samsung AX90R7080WD

Dane techniczne:

    Kolor: Biały
    Powierzchnia: 90 m2
    Wymiary: 360 x 1054 x 284 mm
    Pobór mocy: 90 W
    Przepływ powietrza: 701 m3/h
    Poziom głośności: 21 – 44 dB
    Waga: 15 kg

3 kierunkowy przepływ powietrza
Przedni wlot z łatwością wciąga powietrze. Potężny wentylator szybko rozprzestrzenia czyste powietrze w różnych kierunkach za sprawą trójstronnego przepływu. W efekcie powietrze oczyszczane jest szybciej i dociera dalej,* zapewniając wartość CADR (wskaźnik czystości dostarczanego powietrza) wynoszącą 701 metrów sześciennych na godzinę**.

Skuteczność 3 filtrów
Filtr wstępny wyłapuje większe cząsteczki kurzu, filtr dezodoryzujący z aktywnym węglem usuwa szkodliwe gazy*. Następnie niezwykle precyzyjny system filtracyjny HEPA usuwa do 99,97% cząsteczek pyłu o wielkości 0,26 ㎛**.

Numeryczny wyświetlacz stężenia zanieczyszczeń
Laserowy czujnik stężenia pyłu wykrywa cząsteczki o wielkości mniejszej niż 1,0 ㎛, jak również zanieczyszczenia w formie gazów. Numeryczny wyświetlacz przedstawia dokładny poziom zanieczyszczenia cząsteczkami o wielkościach PM 1,0/2,5/10. Jakość powietrza prezentowana jest również 4 kolorami, niebieski oznacza, że powietrze jest czyste.

Aplikacja SmartThings
umożliwia zdalną kontrolę nad oczyszczaczem. Przy pomocy dotyku lub komend głosowych możesz włączyć bądź wyłączyć urządzenie, sprawdzić jakość powietrza, sterować innymi funkcjami i monitorować stan filtra.

Tryb automatyczny i nocny
Tryb automatyczny wyczuwa poziom zanieczyszczenia i automatycznie dostosowuje do niego moc i prędkość pracy wentylatora. W ten sposób oszczędza Ci wysiłku i redukuje zużycie prądu. Tryb nocny pozwala Ci smacznie spać bez hałasu, wyświetlacz jest również wyłączony. Poziom natężenia dźwięku w trybie nocnym to tylko 21 dB(A).16 innych produktów w tej samej kategorii: