• Filtr węglowy do nawilżaczy powietrza Rivere
Filtr węglowy do nawilżaczy powietrza Rivere

Filtr węglowy do nawilżaczy powietrza Rivere

Kod produktu: em_RIV8040
Producent: Rivere
Cena: 5,14 zł

Ilość

Produkt dostępny
Opis

FIltr węglowy do nawilżacza Rivere.

Do nawilżaczy Rivere stosuje się wysokiej jakości filtry węglowe. Filtr taki służy do filtrowania wody przepływającej ze zbiornika wody do bazy urządzenia. Dzięki temu ewentualne zanieczyszczenia wody nie przedostają się do bazy urządzenia, co zapewnia mu długą żywotność oraz optymalną wydajność. Oczywiście zalecamy również stosowanie destylowanej lub oczyszczonej wody. Filtr w zależności od użytkowania nawilżacza wystarcza na ok. 3 miesiące. W okresie, kiedy nawilżacz nie jest używany zaleca się opróżnienie zbiornika wody oraz wysuszenie filtra.

Wymiary filtra: 12 x 5 cm

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Rivere - zalety
Do zalet nawilżacza ultradźwiękowego powietrza Rivere należą:
  • regulacja mocy działania – moc działania nawilżacza może być regulowana od niskich wartości generowania mgiełki do wartości maksymalnej na poziomie 250 ml/h, która umożliwia szybkie nawilżenie danego pomieszczenia.
  • nawilżacz ultradźwiękowy wilgoć w nawilżaczach ultradźwiękowych generowana jest poprzez rozpraszanie cząsteczek wody na tarczy ultradźwiękowej. Taka technologia powoduje, że cząsteczki wody są znacznie mniejsze niż w przypadku np. nawilżaczy parowych. Dzięki temu możliwe jest nawilżanie większych powierzchni.
  • auto-stop (dioda LED) po wyczerpaniu zbiornika wody – nawilżacz wyposażony jest w diodę LED, która zapala się na czerwono po wyczerpaniu zbiornika wody.
  • optymalny do 30m2 – nawilżacz posiada moc odpowiednią do nawilżenia ok. 30 m2 powierzchni.
  • bardzo cicha praca – nawilżacz jest cichy, dzięki czemu nie zakłóca kojącej ciszy np. w pokoju wypoczynkowym, salonie lub czytelni,
  • nawilżacz posiada dwa wyloty mgiełki – długi i krótki – oraz jest dostępny w dwóch klasycznych kolorach – czarnym oraz białym.
  • Nawilżacze ultradźwiękowe marki Rivere to nie tylko nowoczesna technologia, ale również urzekające piękno wzornictwa. Opatentowany design nawilżacza sprawia, że nie jest on tylko niezbędnym urządzeniem dla Państwa dobrego samopoczucia i zdrowia, ale również stanowi piękny przedmiot dekoracyjny. Niezwykły kształt nawilżacza może stanowić znakomity dodatek dekoracyjny do wystroju wnętrza.