• DO SPANIA I KĄPANIA, Koszula nocna z krótkim rękawem, biała Nanaf Organic
  • DO SPANIA I KĄPANIA, Koszula nocna z krótkim rękawem, biała Nanaf Organic
DO SPANIA I KĄPANIA, Koszula nocna z krótkim rękawem, biała Nanaf Organic

DO SPANIA I KĄPANIA, Koszula nocna z krótkim rękawem, biała Nanaf Organic

Kod produktu: em_NC-001/02/S
Producent: NANAF ORGANIC
Cena: 109,99 zł

KOSZULA NOCNA - idealna na czas ciąży i karmienia. Posiada Certyfikat GOTS. Szyta ręcznie z dbałością o najdrobniejsze detale. Zaprojektowano i wykonano w Polsce przez NANAF ORGANIC.

Wybierz rozmiar:

Ilość

Rozmiar niedostępny
Opis

KOSZULA NOCNA Z KRÓTKIM RĘKAWEM - idealna na czas ciąży i karmienia. Marszczenie na brzuchu pozwala koszuli idealnie dopasować się do rosnącego brzucha. Zakładki na piersiach pozwalają wygodnie i dyskretnie karmić maluszka już od pierwszych chwil. Nasza koszula ciążowa wykonana jest w całości z certyfikowanej bawełny ekologicznej.

Polecamy szczególnie dla kobiet z alergiami gdyż bawełniana dzianina organiczna z jakiej jest wykonana posiada Certyfikat GOTS* oraz Certyfikat Oeko-Tex Standard**. Nie jest poddawana chemicznym procesom obróbki. Jest miękka i przyjazna dla wrażliwej skóry. Zapewnia jednocześnie komfort termiczny i przewiewność.

Wysoka jakość materiału sprawia, że nie mechaci się oraz nie traci kształtu po praniu. Skład: 100% bawełna organiczna GOTS. Kolor: biała. Koszula szyta ręcznie z dbałością o najdrobniejsze detale.

Zaprojektowano i wykonano w Polsce przez NANAF ORGANIC ze starannie wyselekcjonowanej bawełny organicznej opatrzonej Certyfikatem GOTS* (cenna informacja dla alergików).

*Certyfikat GOTS jest potwierdzeniem, że cały proces produkcji odbywa się przy zachowaniu najwyższych kryteriów środowiskowych i społecznych.
**Certyfikat Oeko-Tex Standard - Kontrola na obecność substancji szkodliwych - gwarantuje, że oznaczone nim produkty maja pH zgodne z naturalnym pH naszej skóry oraz nie zawierają szkodliwych barwników czy alergenów.