• Attitude, Pasta do zębów dla dzieci 0-3 lat bez fluoru Truskawkowa 75 gr
Attitude, Pasta do zębów dla dzieci 0-3 lat bez fluoru Truskawkowa 75 gr

Pasta do zębów dla dzieci 0-3 lat bez fluoru Truskawkowa 75 gr- Attitude

Kod produktu: em_ATT07207
Producent: Attitude
Cena: 45,94 zł

Ilość

Produkt niedostępny
Opis

Pasta do zębów z serii Little Ones to bezpieczny i ekologiczny wybór dla osób, które chcą mieć pewność, że kosmetyki dla dzieci pozbawione są zbędnej chemii (w tym nagminnie używanym w pastach aluminium i domieszkom węglowodoru). Idealna zarówno dla dzieci starszych, jak i dla niemowląt. Dzięki starannie wyselekcjonowanym i pochodzącym z natury składnikom nie będziesz obawiać się, gdy dziecko przypadkowo połknie pastę.
Skład:
Sorbitol, calcium carbonate, hydrated silica, glycerin, decyl glucoside, carrageenan, flavor/aroma (natural/naturelle), sucralose.
Sposób użycia:
Nałóż na szczoteczkę w ilości nie większej, niż ziarenko ryżu. Po umyciu dokładnie wypłukaj usta.
Wybierz świadomie:
-Bezpieczny skład-Wszystkie produkty ATTITUDE pozbawione są składników rakotwórczych, czynników mutagennych i ingerujących w pracę układu hormonalnego.
-Wegańskie i Cruelty-Free-nasze produkty są wegańskie, nie zawierają żadnych substancji odzwierzęcych, co potwierdza certyfikacja PETA. ATTITUDE należy do programu Beauty Without Bunnies.
-Testowane w niezależnych laboratoriach-Brak kancerogennych substancji w naszych produktach (m.in. 1,4-dioksanu, tlenku etylenu) potwierdzają niezależne laboratoria.
Produkcja artykułów ATTITUDE nie wpływa na zwiększenie emisji CO2 do atmosfery - używamy energii całkowicie odnawialnej.
Sadzimy też drzewa, by zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych.
Podlegające recyklingowi-butelki produktów ATTITUDE stworzone są z plastiku, który najlepiej nadaje się do recyklingu, czyli z HDPE #2.
Hipoalergiczne-hipoalergiczne produkty ATTITUDE o zapachach pochodzących z naturalnych składników.
Naturalne-wszystkie nasze produkty tworzone są na bazie substancji roślinnych i mineralnych.
Posiadają certyfikację EcoLogo, uznawaną na całym świecie i nadawaną produktom, które spełniają najbardziej rygorystyczne standardy dotyczące ochrony środowiska jak i zdrowia człowieka.
Zrównoważone-W każdym naszym działaniu staramy się odtworzyć naturalny cykl życia przyrody. Od wykorzystania świeżego składnika aż po gotowy produkt trafiający do Twoich rąk - w całym tym procesie walczymy o wyeliminowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne.
Produkowane w Kanadzie-nasze krystalicznie czyste, naturalne produkty spełniają i przewyższają kanadyjskie standardy dotyczące jakości i bezpieczeństwa.
 

13 innych produktów w tej samej kategorii: