• Krem na dzień i na noc do skóry wrażliwej, 50 ml,  ZEPTER
  • Krem na dzień i na noc do skóry wrażliwej, 50 ml,  ZEPTER
Krem na dzień i na noc do skóry wrażliwej, 50 ml,  ZEPTER

Krem na dzień i na noc do skóry wrażliwej ZEPUR, 50 ml, ZEPTER

Kod produktu: zep_PNK-241
Producent: Zepter
Cena: 306,00 zł

Szwajcarska grupa ZEPTER produkuje i dystrybuuje na całym świecie ekskluzywne produkty z dziedziny zdrowia i stylu życia. Należy do niej firma Intercosmetica Neuchâtel SA - uznany producent wysokiej jakości kosmetyków. Łączy on najnowsze technologie z naturalnymi surowcami pochodzącymi głównie z Alp Szwajcarskich, które słyną z krystalicznie czystych wód i roślin. 

Ilość

Produkt niedostępny
Opis

Szwajcarska grupa ZEPTER produkuje i dystrybuuje na całym świecie ekskluzywne produkty z dziedziny zdrowia i stylu życia. Należy do niej firma Intercosmetica Neuchâtel SA - uznany producent wysokiej jakości kosmetyków. Łączy on najnowsze technologie z naturalnymi surowcami pochodzącymi głównie z Alp Szwajcarskich, które słyną z krystalicznie czystych wód i roślin. Oferuje kosmetyki wyróżniające się wyjątkową jakością.

Linia ZEPUR Naturkosmetik to produkty do pielęgnacji, które zawierają w 100% naturalne składniki aktywne. Z Natury czerpiemy wszystko, czego potrzebuje organizm do zdrowego życia:

  • aktywne składniki roślinne pielęgnują, chronią, regenerują i odprężają naszą skórę,
  • nie zawierają syntetycznych konserwantów i substancji zapachowych i są produkowane bez testów na zwierzętach,
  • są hipoalergiczne, co oznacza, że są wolne od substancji wywołujących alergie,
  • wspomagają własną aktywność skóry: stymulują tworzenie nowych komórek oraz odżywiają i chronią skórę.,
  • są idealne dla bardzo wrażliwej, podrażnionej, alergicznej skóry,

Kosmetyki ZEPUR zawierają 100% czystych surowców, które są troskliwie przetwarzane i pozostają czyste podczas całego procesu produkcji dzięki stałym testom. W naturalnych kosmetykach ZEPUR nie występują zatem zanieczyszczenia, takie jak pozostałości formaldehydu, związków organohalogenowych lub ftalanu dietylu. Nie zawierają glikolu polietylenowego (PEG), silikonów, parabenów, syntetycznych zapachów, parafiny. ZEPUR to w 100% linia kosmetyków przyjaznych dla ludzi i środowiska.

KREM NA DZIEŃ I NA NOC

Ta całodobowa opieka składa się w 100% z naturalnych składników. Krem zapewnia skórze składniki odżywcze i nawilżenie oraz zapewnia jej gładkość i elastyczność. Ponadto unikalny ekstrakt z alg tworzy cienką warstwę ochronną przeciwko wpływom zewnętrznym. Dzięki silnie działającym aktywnym składnikom, takim jak izoleucyna, glikozyd triterpenowy z Centella asiatica (znany również jako Gotu Kola), wyciąg z Laminaria ochroloza (brązowy wodorost) i ekstrakt z owoców Capparis sinosa, skóra jest pozbawiana toksyn, zregenerowana, nawilżona i odbudowana. Krem jest hypoalergiczny, odpowiedni dla bardzo wrażliwej skóry.

Nakładaj rano i wieczorem na twarz i szyję.

16 innych produktów w tej samej kategorii: