W związku z dynamicznym rozwojem naszego sklepu zmieniamy system e-commerce, dlatego przez najbliższe dni nie będzie możliwości składania zamówień. Przepraszamy za niedogodności, w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu na adres e-mail biuro@azs24.pl oraz telefonicznie pod numerem 733-659-466 lub (22) 298-54-77.
  • BIOLANE, Lanolina 40 ml
BIOLANE, Lanolina 40 ml

Lanolina 40 ml BIOLANE

Kod produktu: em_BLN06408
Producent: BIOLANE
Cena: 32,89 zł

Ilość

Produkt niedostępny
Opis
Lanolina nie jest typowym tłuszczem, ale raczej substancją o zbliżonym do tłuszczów charakterze.W swojej naturalnej postaci lanolina przybiera postać substancji mazistej o bursztynowo-złotym kolorze, a osoby, które mają z nią wówczas do czynienia zwracają uwagę i na jej charakterystyczny zapach. Sam skład lanoliny może być przy tym dość zróżnicowany, niezmiennie jest to jednak składnik zaliczany do wosków i topiący się w dość niskiej temperaturze nie przekraczającej z reguły czterdziestu dwóch stopni Celsjusza.  

Jest hipoalergicznym, sporządzonym w 99% z naturalnych składników preparatem służącym do leczenia podrażnień brodawek piersi. Pomaga zapobiegać pękaniu i przesuszaniu brodawek. Pomaga zatrzymywać wodę w naskórku i regenerować podrażnione partie. Chroni i pielęgnuje brodawki, a do tego nie zawiera konserwantów i barwników.

Produkt:

  •   Został przebadany pod opieką dermatologów
  •   Ma fizjologiczne pH
  •   Nie zawiera alkoholu, mydła, parabenów, fenoksyetanolu oraz ftalanów
  •   Nie zawiera substancji zapachowych
  •   Hipoalergiczny

INCI: LANOLIN, BHT

16 innych produktów w tej samej kategorii: