
LIVENORM 30 kaps/op. suplement diety łuszczyca, wątroba
Krem z pomarańczą przywraca optymalny poziom nawilżenia, odświeża i łagodzi skórę. Produkt przywraca nawilżenie nawet w najgłębszych warstwach skóry nie obciążając jej i nie zatykając porów, dlatego będzie odpowiedni również do skóry mieszanej i trądzikowej. Przywraca skórze miękkość i delikatność, już po pierwszej aplikacji podnosi komfort nawilżenia skóry oraz jej rozświetlenia. Krem ma lekką konsystencję i może być używany pod makijaż. Wyprodukowano w Chorwacji.
SKŁADNIKI AKTYWNE:
TYPY SKÓRY: skóra sucha i odwodniona, normalna i mieszana zanieczyszczona i ze zmianami trądzikowymi, wrażliwa
STOSOWANIE: Nakładać na oczyszczoną dokładnie skórę twarzy, szyi i dekoltu. Pozostawić na skórze przez 5 minut, następnie za pomocą płatka kosmetycznego usunąć to co się nie wchłonęło. Nie zmywać wodą. Następnie przystąpić do nałożenia kremu i/lub olejku i/lub serum.
REZULTATY: odświeżona, złagodzona, nawilżona, promienna cera
INCI: Aqua, Glycerin (vegetable origin), Dicaprylyl Carbonate*, Propylhepltyl Carbonate (plant derived), Sodium Polacrylate, Pentaerythrityl Distearate, Benzyl Alcohol*, Citrus Aurantium Dulcis Oil*, Phosholipids*, Sodium Stearoyl Glutamate*, Dehydroacetic Acid, Sphingolipids*, Limonene**
*składniki organiczne według standardów EcoCert
LIVENORM 30 kaps/op. suplement diety łuszczyca, wątroba
Pieluszki Junior - powyżej 15 kg, 31 szt. Beaming Baby
PROSKIN LF suplement diety z MLEKIEM KLACZY 30 kaps/op.
AfterSun mleczko po opalaniu z MLEKIEM KLACZY 250 ml
Krem SPECIAL CARE z MLEKIEM KLACZY 350 ml
Hypoalergiczny Płyn do Kąpieli Beaming Baby
Bio Spray Przeciwsłoneczny, filtr SPF15 Alphanova Sun